تبلیغات
گروه آموزش ابتدایی منطقه ی بسطام - مدیركل جدید آموزش و پرورش استان سمنان منصوب شد
گروه آموزش ابتدایی منطقه ی بسطام
ستایشگر معلمی هستم كه اندیشیدن را به من بیآموزد نه اندیشه هارا
طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی استان و وزارت متبوع آقای بنائیان سفید به سمت مدیركل آموزش و پرورش استان سمنان منصوب شد.
 

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در مراسم معارفه مدیركل جدید آموزش و پرورش استان مهمترین بستر برای تحول در آموزش و پرورش را ارتقاء جایگاه حرفه ای و شان و منزلت اجتماعی معلمان دانست وی افزود: نقص محتوای آموزشی با وجود معلمین با ایمان ، متعهد و دلسوز و علاقمند به آبادانی كشور جبران می شود. سحر خیز تأكید كرد: دستگاهی مانند آموزش و پرورش در رأس همه دستگاهها است. وی استان سمنان را پیشگام حركت در باب توجه به بودجه عمرانی آموزش و پرورش در سطح كشور دانست.

استاندار سمنان نیز در این مراسم طی سخنانی با اشاره به اینكه معلمان سنگ صبور جامعه هستند.

یكی از بزرگترین مشخصه مدیر آموزش و پرورش را ولایت مداری دانست و افزود: یكی از افتخارات مدیران این است كه در ركاب رهبری و ولایت فقیه هستند. دكتر رهی با اشاره به اینكه ساخت و سازهای مدارس طی سالهای اخیر در استان دو برابر شده است تأكید كرد فرهنگیان باید نیروهای خود را مانند نگینی در حیطه خدمتگزاری حفظ كنند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم طی سخنانی با اشاره به اینكه در طی سه سال گذشته شاهد تدابیر و مدیریت خوب آقای قزوهی بوده ایم خاطر نشان كرد: مدیریت آموزش و پرورش نیازمند ظرافت و شایستگی خاص افراد است. ملك محمدی: مهمترین مأموریت آموزش و پرورش را طرح تحول دانست و از خدمات ارزنده آقای بنائیان سفید در مدت تصدی ایشان به عنوان دبیر تحول بنیادین آموزش و پرورش قدردانی كرد. وی دوام و بقای انسان را به ولایت دانست و تأكید كرد عزت و عظمت انسان به ولایت مداری است و همه باید تابع و مطیع ولایت فقیه باشیم.

مدیر كل آموزش و پرورش استان نیز در این مراسم به حفظ جایگاه ویژه آموزش و پرورش و ارتقاء كیفیت آن ، رعایت شأن و منزلت معلمان و تلاش در جهت ارتقاء آن اشاره كرد و افزود: رشد و ارتقاء فعالیت های فنی و حرفه ای ،‌هدایت آموزش و پرورش به سوی سه هدف تهذیب ، تحصیل و ورزش و تلاش در جهت ایجاد روحیه تفكر و نوآوری و تحول در آموزش و پرورش را از جمله برنامه های مدیریتی خود در آموزش و پرورش ذكر كرد بنائیان سفید گفت: آموزش و پرورش با اراده ملی و وفاق و همدلی و درك واقعی از كار معلم می تواند تحقق پیدا كند وی اظهار امیدواری كرد كه در همدلی و همكاری فرهنگیان استان سه اصل اراده ملی ، خرد جمعی و درك حقیقی را به منصه ظهور برسانیم و از فرصت هایی كه در برون سازمانی نظام آموزش و پرورش وجود دارد در جهت اعتلای نظام آموزش و پرورش بهره مند شویم.

شایان ذكر است در مراسم تودیع و معارفه مدیركل آموزش و پرورش استان كه در روز پنج شنبه 22/2/90 در محل سالن شهید مطهری سمنان برگزار شد طی حكمی از سوی مدیر آموزش و پرورش آقای بنائیان سفید به عنوان مدیركل جدید آموزش و پرورش استان منصوب و از خدمات آقای ابوالقاسم قزوهی در طول تصدی ایشان تقدیر به عمل آمد.

 

منبع خبر :   روابط عمومی اداره كل آموزش وپرورش استان سمنان

تصاویر مرتبط :نوشته شده در تاریخ شنبه 24 اردیبهشت 1390 توسط مدیر سایت